Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Січень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 7

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Січень » 6 » Міні-(не)конференція EdCamp Краснопавлівка 2015
19:27
Міні-(не)конференція EdCamp Краснопавлівка 2015

12 грудня на базі Краснопавлівського багатопрофільного ліцею відбувся грандіозний захід –EdCamp Краснопавлівка 2015 міні-(не)конференція. Як же проходив цей захід, що чекало учасників і учасниць, гостей? Із 8 до 10 години ранку проходила реєстрація, заповнення паспортів участі, сніданок. Захід розпочався о 10 годині.  Пісня «Квітка-душа» у виконанні вчителів та учнів ліцею, налаштувала на добре сприйняття заходу. Ведучі Тутяна Чуйко, Марія Чурилова, Галина Загорулько познайомили з програмою, надали слово директору ліцею Юлії Карпеці. Зі словом привітання виступили Андрій Шевченко, заступник голови Лозівської районної державної адміністрації, Олег Інденко, заступник Лозівського міського голови, Володимир Музика, начальник Управління освіти, молоді і спорту Лозівської районної державної адміністрації. Присутні не лише подивилися відеозвернення організаторів EdCamp UkraineОлександра Елькіна та Марини Пащенко, а й зустрілися з ними безпосередньо.

Психологічний міні-тренінг провела практичний психолог ліцею Людмила Скорик, а «Коучинг – рух в освіті; від усвідомлення себе до власної відповідальності і впевнених дій» (у рамках проекту «Успішний учитель») – Наталія Чуприна, тренер, сертифікований коуч, фасилітатор з міста Києва. Дійство супроводжувалося скрайбінгом від Ірини Штибіної, учителя образотворчого мистецтва ліцею.

Потім у форматі Speed Geeking відбулося знайомство з експертами й експертками, які прибули до нас з Києва, Харкова, Лозової, Надеждівки і Краснопавлівки – це Галина Дегтярьова, завідувач кафедри методики навчання мов і літератури ХАНО, кандидат педагогічних наук, учасник EdCamp 2015, м. Харків (тема «Сучасні підходи до навчання: школа новоготипу – яка вона? (доповідь з обговоренням), Наталія Чуприна, консультант з питань розвитку навчальних закладів і педагогічного персоналу, член Громадської Ради при Міністерстві освіти і науки України м. Київ (тема «Методи фасилітації в роботі навчального закладу. Метод сфокусованої бесіди» (майстер-клас),Оксана Кочерга, вчитель НВК  № 10 м. Лозової, психолог вищої кваліфікаційної категорії, психолог-методист«Гендер і школа: про те, як можна піднести або скалічити дитину» (тренінг), Світлана Руденко,Державний університет харчування та торгівлі, кандидат

філологічних наук, професор кафедри суспільних та гуманітарних дисциплін, викладач ораторського мистецтва м. Харків (тема «Розвиваємо мовлення дітей епохи Інтернету: спілкуємося не тільки смайликами»(майстер-клас), Олександр Елькін, натхненник EdCampUkraine 2015, співзасновник «П@Ель: освітні продюсери та технологічні гурмани», кандидат технічних наук, Марина Пащенко, експертка в побудові спільноти EdCamp Ukraine 2015, співзасновниця «П@Ель: освітні продюсери та технологічні гурмани» м. Харків  (тема «НеоЭтикет: лучшие рецепты цифрового этикета» (майстер-клас),Ольга Тарасова, бібліотекар Лозівської юнацької бібліотеки, письменниця, І місце на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» 2015  у номінації «Кіносценарій для дітей», м. Лозова  (тема «Як розповідати дітям про літературу  й мистецтво?» (Зустріч з дитячою письменницею у розрізі літератури різного краю), Наталія Ушакова,психолог-дифектологучасник EdCamp 2015, м. Харків  (тема «Сенсорна інтеграція в діалозі з навчальним закладом» (доповідь з обговоренням), Ганна Алхімова, вчитель трудового навчання Краснопавлівського БПЛ, І кваліфікаційна категорія, Відмінник освіти України, сел.. Краснопавлівка (тема «Скрапбукінг і кардмейкінг – створюємо листівку ручної роботи» (майстер-клас)Людмила Водолаженко, директор Районного комунального закладу «Краснопавлівський краєзнавчий музей», сел.. Краснопавлівка (тема«Музей: від сьогодення до минулого – виховуємо патріотів» (занурення в епоху),   Наталія Харибіна, вчитель української мови та літератури Надеждівського НВК, вища кваліфікаційна категорія, старший учитель, учитель-методист; Костянтин Харибін, учитель математики, фізики та інформатики, вища кваліфікаційна категорія, старший учитель, с. Надеждівка (тема «Медіапродукт + креатив = життє творчість і позитив!» (методичний майданчик).

Кожен із учасників і учасниць заходу міг відвідати кілька локацій (за своїм бажанням), поспілкуватися з колегами в неофіційній обстановці за чашкою кави чи чаю, висловити власні погляди на питання освіти й виховання підростаючого покоління, знайти однодумців серед вчительської спільноти. Крім того, кожен міг взяти участь в учительській          паралелі, тобто провести свою локацію. І бажаючі були. Це Тетяна Кобиш (с. Перемога) з теми «Використання фрейм-блоків на уроках української лутератури», Алеся Чечикова (сел. Панютине) з теми «Застосування елементів медіаосвіти на уроках для розвитку критичного мислення», Тетяна Кривопуск (сел. Краснопавлівка) – «Поетичне кафе «Послушай меня», Оксана Євстратьєва (сел. Краснопавлівка) – «Взаємодія дошкільного підрозділу з освітніми закладами з питань наступності», Тетяна Черкашина (м. Первомайськ) – «Національно-патріотичне виховання». У цей час в онлайн-режимі проводив локацію Сергій Величко (м. Харків, видавнича група «Основа») з питання «Проведення сучасного уроку з використанням електронної презентації», після якої учасники й учасниці отримали сертифікати.

У кінці кожен і кожна могли висловити свої побажання, пропозиції у форматі «Вільного мікрофону»

Питання, висвітлені на (не)конференції, були цікавими, потрібними й актуальними, особливо напередодні проведення реформ в освіті. У цілому, формат  EdCamp, що підпорядковувався принципам безкоштовності, незалежності, вільної ініціативи, програма визначалася в день проведення, кожний і кожна міг стати спікерами, діяв закон «про дві ноги», засвідчив готовність учительства регіону до змін, глобальних зрушень в освітньому просторі. Про це свідчать відгуки учасників і учасниць. «Міні-ЕdСamp Краснопавлівка разом з енергійною координаторкою Tatyana Chuyko, яка зі своєю командою передала дух і надихнула цією ідеєю весь ліцей, заслуговують на увагу й пошану. Відповідальні освітяни, які прагнуть, змін є. І нас, всіх спікерів і учасників, разом з Oleksandr Elkin та Marina Pashchenko, організаторами та натхненниками цього руху, це надихає на подальші дії і впевнені кроки. Краснопавлівський багатопрофільний ліцей –  ви супермолодці! Так тримати! Дякую, що доля залучила мене до цього руху, бо саме розвиток навчальних закладів і педагогічного персоналу – питання, якими я опікуюся як консультант в Міністерстві освіти України!»  – Наталія Чуприна.

«Мене надзвичайно вразила креативність цих людей!!! Ви тільки гляньте на цю завсу на сцені!!! Це ж збільшена "наживо" заставка міні-едкемпів на сайті й у ФБ! Ось як відбувався міні-едкемп у Краснопавлівці Смайлик «smile» А більше про це почуємо на Другій національній (не)конференції EdCamp Ukraine 8-9 квітня 2016 року. P.S. Дорога Tatyana Chuyko, обіймаю Вас і прошу обійняти від мене всю вашу чудову команду!» –  лена Малахова, директорка Гендерного центру ХНПУ ім. Г. Сковороди, кандидат філологічних наук.

«Вітаємо Тетяну Чуйко і її команду! 12 грудня 2015 року у Краснопавлівці відбувся другий міні-EdCamp. Представники і представниці більше 20 шкіл, а також експертного кола – загалом більше ста людей – працювали впродовж цілого дня за надзвичайно цікавою програмою «Особливості школи нового типу. Чекаємо на захоплюючі сюжети про надзвичайну подію в ефірі  ТРК Лозівського і Первомайського районів! Вражаюче й надихаюче! Щира вдячність і побажання величезних успіхів!» – Юлія Манохіна.

"Учасники й учасниці, відгукуючись про захід, говорять, що ніби побували в іншому вимірі. А це дійсно означає, що команді в Краснопавлівці вдалося перенести часточку великого EdCamp у маленький простір міні-(не)конференції!!! Приєднуємося до слів Тетяни Чуйко, яка сказала:"Це було ЧУДО ПІД НАЗВОЮ#EdCampUkraine!" – Марина Пащенко.

Учасниці й учасники в підсумковій оціночній анкеті, відповідаючи на питання «Будь ласка, поділіться з нами трьома основними висновками, яких Ви дійшли після участі в міні-(не)конференції в Краснопавлівці», відповідали: «Тепла атмосфера, приємні зустрічі, нові форми роботи. Терміни; треба відстоювати власну думку, бути більш творчим, праця над собою – запорука успіху; в освіті мають проводитися реф

орми, є потреба у проведенні (не)конференцій; ставити цілі перед собою і досягати мети; займатися самоосвітою; корисним були спілкування, обмін досвідом, зустрічі з досвідченими колегами; спілкування радує й об’єднує; корисність проведення заходу у надзвичайному новітньому форматі, викликало бажання працювати по-новому; віра в себе і в свої сили; спробуй – і ти отримаєш результат; не існує нічого неможливого; в єдності – сила; виявляється, що я багато чого не знаю; сподобалась форма організації, можливість вибору теми виступуGalina Загорулько написала на своїй сторінці у фейсбуці: "Уже стало історією свято міні-(не)конференція EdCamp Krasnopavlivka 2015! Хочеться подякувати всім гостям, партнерам, учасникам і, звичайно, тим, хто робив EdCamp Krasnopavlivka 2015, за неймовірну атмосферу добра, демократичності, дотримання принципів EdCamp! Ми –МОЛОДЦІ!"

 
Переглядів: 481 | Додав: Наталія | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar